Scheduler (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (49 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Language
et: Keel

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: settings
et: sätted

en: Node
et: Postitus

en: All
et: Kõik

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: 1 minute | @count minutes
et[0]: 1 minut
et[1]: @count minutit

en: 1 hour | @count hours
et[0]: 1 tund
et[1]: @count tundi

en: 1 day | @count days
et[0]: 1 päev
et[1]: @count päeva

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: author
et: autor

en: Seconds
et: Sekundid

en: or
et: või

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Form
et: Vorm

en: @type settings
et: @type seaded

en: 1 second | @count seconds
et[0]: 1 sekund
et[1]: @count sekundit

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: 1 week | @count weeks
et[0]: 1 nädal
et[1]: @count nädalat

en: About
et: Programmist

en: Scheduled
et: Ajatatud

en: Scheduling options
et: Ajatamise seaded

en: Publish on
et: Avaldamise aeg

en: Unpublish on
et: Mitteavaldatuks märkimise aeg

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Publishing
et: Avaldamine

en: Scheduled for publishing
et: Ajatatud avaldamine

en: Scheduled for unpublishing
et: Ajatatud mitteavaldamine

en: Not scheduled
et: Pole ajatatud

en: This post is unpublished and will be published @publish_time.
et: See sisuobjekt on mitteavaldatud ja avaldatakse @publish_time.

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Date only
et: Ainult kuupäev

en: Leave the date blank for no scheduled publishing.
et: Jäta kuupäeva ja kellaaja kast tühjaks, kui ei soovi ajatatud avaldamist.

en: Leave the date blank for no scheduled unpublishing.
et: Jäta kuupäeva ja kellaaja kast tühjaks, kui ei soovi ajatatud mitteavaldamist.
