Scheduler (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (25 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Language
gu: ભાષા

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Node
gu: નોડ

en: All
gu: બધા

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: 1 minute | @count minutes
gu[0]: 1 મિનિટ
gu[1]: @count મિનિટ

en: 1 hour | @count hours
gu[0]: ૧ કલાક
gu[1]: @count કલાકો

en: 1 day | @count days
gu[0]: ૧ દિવસ
gu[1]: @count દિવસો

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: author
gu: લેખક

en: or
gu: અથવા

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: « first
gu: પ્રથમ

en: 1 week | @count weeks
gu[0]: ૧ અઠવાડિયું
gu[1]: @count અઠવાડિયાઓ

en: About
gu: વિશે

en: 1
gu: ૧

en: Date only
gu: માત્ર તારીખ
