Scheduler (8.x-1.0-alpha2) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Settings
mk: Поставки

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »
