Scheduler (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Language
sq: Gjuha

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: settings
sq: rregullimet

en: Node
sq: Nyjë

en: All
sq: Të gjitha

en: 1 hour | @count hours
sq[0]: 1 orë
sq[1]: @count orë

en: 1 day | @count days
sq[0]: 1 ditë
sq[1]: @count ditë

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: 1 week | @count weeks
sq[0]: 1 javë
sq[1]: @count javë

en: About
sq: Informacione
