Scheduler (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: Language
sk: Jazyk

en: Action
sk: Akcia

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: None
sk: Žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: settings
sk: nastavenia

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Node
sk: Uzol

en: All
sk: Všetky

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Published
sk: Zverejnené

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: or
sk: alebo

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Form
sk: Formulár

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: About
sk: Informácie o

en: Scheduled
sk: Naplánované

en: Scheduling options
sk: Nastavenia plánovania

en: Publish on
sk: Publikovať

en: Unpublish on
sk: Nepublikovať

en: @type: scheduled publishing of %title.
sk: @type: plánované publikovanie %title.

en: @type: scheduled unpublishing of %title.
sk: @type: plánované nepublikovanie %title.

en: Scheduler: publish on
sk: Plánovač: publikovať keď

en: Scheduler: unpublish on
sk: Plánovač: nepublikovať keď

en: Scheduler
sk: Plánovač

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Asc
sk: Vzostupne
