Scheduler (8.x-1.2) - en to nn translation catalogue (22 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Language
nn: Språk

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: All
nn: Alle

en: Date format
nn: Datoformat

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Scheduling options
nn: Innstillingar for planlagt publisering.

en: Publish on
nn: Publiser på

en: Not scheduled
nn: Ikkje planlagt
