Scheduler (8.x-1.2) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Language
os: Æвзаг

en: Action
os: Архайд

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ
