Scheduler (8.x-1.4-rc1) - en to oc translation catalogue (29 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Author
oc: Autor

en: Language
oc: Lenga

en: Action
oc: Accion

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: settings
oc: paramètres

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Node
oc: Nosèl

en: All
oc: Tot

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Sort by
oc: Triar per

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: or
oc: o

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Form
oc: Formulari

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: About
oc: A prepaus

en: Master
oc: Maître
