Scheduler (8.x-1.4) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Author
kk: Автор

en: Language
kk: Тіл

en: Action
kk: Әрекет

en: Overview
kk: Шолу

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
