Scheduler field (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Date
be: Дата

en: Field
be: Поле

en: Default
be: Прадвызначана
