Scheduler field (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Date
bg: Дата

en: Field
bg: Поле

en: Default
bg: По подразбиране
