Scheduler field (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Date
bs: Datum

en: Field
bs: Polje
