Scheduler field (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Date
de: Datum

en: Field
de: Feld

en: Default
de: Standard
