Scheduler field (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Field
fi: Kenttä

en: Default
fi: Oletus
