Scheduler field (1.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Date
fil: Petsa

en: Default
fil: Pamantayan
