Scheduler field (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Date
gl: Data

en: Field
gl: Campo

en: Default
gl: Predeterminado
