Scheduler field (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Date
he: תאריך

en: Field
he: שדה

en: Default
he: ברירת מחדל
