Scheduler field (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Date
hr: Datum

en: Field
hr: Polje

en: Default
hr: Zadano
