Scheduler field (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Default
hy: Լռելյայն
