Scheduler field (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Field
km: វាល

en: Default
km: លំនាំដើម
