Scheduler field (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Field
ku: خانە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت
