Scheduler field (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Date
lv: Datums

en: Field
lv: Lauks

en: Default
lv: Noklusējuma
