Scheduler field (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Date
mn: Огноо

en: Field
mn: Талбар

en: Default
mn: Анхны утга
