Scheduler field (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Date
nn: Dato

en: Field
nn: Felt

en: Default
nn: Standard
