Scheduler field (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Date
sk: Dátum

en: Field
sk: Pole

en: Default
sk: Predvolené
