Scheduler field (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: Default
sq: E Paracaktuar
