Scheduler field (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Date
sv: Datum

en: Field
sv: Fält

en: Default
sv: Förvald
