Scheduler field (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Date
ta: திகதி

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு
