Scheduler field (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Date
ur: تاریخ

en: Field
ur: فیلڈ

en: Default
ur: طے شدہ
