Scheduler field (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Field
vi: Trường

en: Default
vi: Mặc định
