Scheduler field (1.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Date
ca: Data

en: Field
ca: Camp

en: Default
ca: Per defecte

en: Publication
ca: Publicació
