Scheduler field (1.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Date
cs: Datum

en: Field
cs: Pole

en: Default
cs: Výchozí

en: Date range settings
cs: Nastavení rozsahu data
