Scheduler field (1.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Date
cy: Dyddiad

en: Field
cy: Maes

en: Default
cy: Diofyn
