Scheduler field (1.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Field
el: Πεδίο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο
