Scheduler field (1.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Field
fr: Champ

en: Default
fr: Par défaut

en: Date range settings
fr: Paramètres de l'intervalle de dates
