Scheduler field (1.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Date
id: Tanggal

en: Field
id: Bidang

en: Default
id: Bawaan

en: Date range settings
id: Pengaturan rentang tanggal
