Scheduler field (1.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Date
ja: 日付

en: Field
ja: フィールド

en: Default
ja: デフォルト

en: Publication
ja: 公表

en: Date range settings
ja: 日付範囲の設定
