Scheduler field (1.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Date
kk: Датасы

en: Field
kk: Өріс

en: Default
kk: Стандартты
