Scheduler field (1.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Field
ml: ഫീൽഡ്
