Scheduler field (1.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Date
mr: दिनांक

en: Default
mr: मुळस्वरुप
