Scheduler field (1.0.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Default
pa: ਮੂਲ
