Scheduler field (1.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Date
ro: Data

en: Field
ro: Câmp

en: Default
ro: Implicit

en: Date range settings
ro: Setările intervalului de dată
