Scheduler field (1.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Date
sl: Datum

en: Field
sl: Polje

en: Default
sl: Privzeto
