Scheduler field (1.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Date
te: తేదీ

en: Field
te: ఖాళీ

en: Default
te: అప్రమేయం
