Scheduler field (1.0.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Date
uk: Дата

en: Field
uk: Поле

en: Default
uk: Базово

en: Publication
uk: Публікація

en: Date range settings
uk: Налаштування діапазону дат
