Schema (2.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Database
ne: डेटाबेस

en: Show
ne: देखाउनुहोस्
