Schema (2.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Database
fa: پایگاه داده

en: Show
fa: نمایش

en: Match
fa: مطابق است
