Schema.org/MedicalEntity (8.x-2.6) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: function
el: συνάρτηση

en: - None -
el: - Κανένα -

en: status
el: κατάσταση

en: Class
el: Κλάση

en: warning
el: προειδοποίηση

en: image
el: εικόνα
