Schema.org/MedicalEntity (8.x-2.8) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: function
et: funktsioon

en: - None -
et: - Puudub -

en: url
et: veebiaadress

en: name
et: nimi

en: status
et: olek

en: code
et: kood

en: Class
et: Klass

en: warning
et: hoiatus

en: image
et: pilt
