Schema.org/MedicalEntity (8.x-2.9) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: function
hr: funkcija

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Property
hr: Svojstvo

en: warning
hr: upozorenje

en: image
hr: slika
